Rekomendacje

„Z tego, co daje się zauważyć śledząc wszelkiego rodzaju relacje z koncertów rockowych w Polsce z całą stanowczością mogę stwierdzić, że zdjęcia Przemka charakteryzują się niesamowitym wyczuciem i kapitalnym podejściem do tematu. Jego fotografie koncertowe żyją i fantastycznie oddają energię towarzyszącą danej chwili. Świetny fotograf w Swym żywiole.”

Artur Urbanek (ex. Nammoth, Pandemonium, Stillborn P.R.)

„…Pan Przemysław Sikora współpracował z Widzewskimi Domami Kultury przy trzech edycjach Ogólnopolskiego przeglądu zespołów rockowych Widzewska Jesień Muzyczna od 2009 roku, wykonując fotografie koncertowe, które zostały wykorzystane przy tworzeniu strony www oraz reportaży w łódzkich meidach…
…możemy zapewnić, iż jest on dojrzałym, profesjonalnym fotografem, wykonującym zdjęcia na wysokim poziomie. Zadania postawione przed nim przez naszą firmę rozwiązał w sposób twórczy i pomysłowy, z wysoką dbałością o jakość i wyniki swojej pracy…”

mgr Dorota Kaniewska-Frątczak (Kierownik Domu Kultury „502”)

„Gram sporo koncertów i wiem, co dla mnie, jako artysty jest ważne w fotorelacji z nich. To uchwycona w odpowiednim momencie energia towarzyszącą występom na żywo. Zatrzymanie tego ulotnego momentu skoku adrenaliny to coś co cechuje prace Przemka Sikory i sprawia że z czystym sumieniem mogę polecić jego osobę jako odpowiednią do współpracy przy tego typu wydarzeniach.”

Kamil „Zeus” Rutkowski

„…Współpraca pomiędzy zespołem ALONE, a fotografem Przemkiem Sikorą rozpoczęła się na początku 2011 roku…
…komunikatywność, „dobre oko” to tylko niektóre cechy Pana Przemka, które dostrzegliśmy podczas koncertu DVD HardZone (kwiecień 2011). Ostatnie koncerty z cyklu ALONE in CIRCLE, również uwiarygodniły zaangażowanie i pasję niezbędne w pracy fotografa. Pan Przemek Sikora jest osobą uczciwą i godną zaufania, rzetelnie wywiązującą się ze swoich obowiązków…”

Łukasz „Flame” Ociepa (zespół ALONE)