Monthly Archives: Marzec 2013

Hurt w Dekompresji

Hurt

Hurt, to kolejny zespół, który wystąpił w Dekompresji 16 marca 2013. Grupa po około czterech latach wydał kolejny album, który tego wieczoru mogła usłyszeć łódzka publiczność.
Koncert rozpoczął się od dobrze wszystkim znanego utworu „Załga G” z 2005 roku.
A później co było wiedzą Ci co byli na koncercie 🙂

Transsexdisco w Dekompresji

transsexdisco

14 stycznia 2013 roku ukazała się najnowsza płyta zespołu Transsexdisco.
16 marca kapela z Olsztyna zaprezentowała swoją twórczość przed licznie zgromadzoną publicznością w Klubie Muzycznym Dekompresja.
TSD prezentują rockowe brzmienie z domieszką popu z elektronicznym klimatem.
Grupę tworzą Damian Lange, Krzysztof Napiórkowski, Marcin Matyszewsk i Paweł Łach.

Bukartyk i Szałbydałci w Dekompresji

Bukartyk i Szałbydałci

Piotr Bukartyk skrzyknął grupę muzyków pod nazwą: „Szałbydałci” i ruszył w Polskę.
9 marca zawitał do Łodzi i w ramach trasy koncertowej „Kocham To Co Lubię 2013” dał koncert w Dekompresji. Artyście towarzyszyli Krzysztofa Kawałko (gitara), Michał Przybył (bas) oraz Krystian Majderdrut (perkusja). W Łodzi zabrakło Łodzianina Marka Błaszczyka (klawisze), który z powodu dolegliwości zdrowotnych nie mógł zagrać. Mimo to zgromadzeni w klubie fani Piotra Bukartyka dostali to, na co w przypadku tego artysty zawsze można liczyć: solidną dawkę optymizmu i dobrego humoru z kocią zadumą.

Sylwester Ostrowski Quintet

Sylwester Ostrowski Quintet

Siódmego marca w klubie Wytwórnia wystąpił kwintet saksofonisty Sylwestra Ostrowskiego z towarzyszeniem trębacza Piotra Wojtasika. Tym dwóm artystą towarzyszyli Reggie Moore – fortepian, Essiet Okon Essiet – kontrabas, Newman T. Baker – perkusja oraz Angelika Anozie – wokal. Wszyscy zagrali w ramach Jazzmanii z Nordeą.

Beath Hart w Hybrydach

BEATH HART

Po udanym spotkaniu z Beath Hart, które miało miejsce w 2012 roku wreszcie po czterech miesiącach miałem okazję zrobić jej zdjęcia podczas koncertu.
Koncert odbył się w klubie Hybrydy a Beath dała świetny show, o którym wspomniano w Radio Tok FM.