Monthly Archives: Sierpień 2011

Sabat Czarownic 2011: Beata Kozidrak i Bajm

Już ostatni raz Sabat Czarownic 2011. Beata Kozidrak i zespół Bajm wystąpili na zakończenie imprezy transmitowanej przez TVP2. Publiczność stała i klaskała a także swe ciała wyginała. A Bajm ze swoją liderką dał niezłego czasu.

Sabat Czarownic 2011: Mrozu

Przed wami kolejne wykopalisko! Z tego co pamiętam Mrozu był jednym z trzech artystów należących do męskiego grona, którzy wystąpili podczas Sabatu Czarownic w Kielcach. Łukasz Mróz wraz z zespołem wykonał swoje najbardziej znane i rozpoznawalne utwory.

Juwenalia UŁ 2011: Kasia Kowalska

Mimo iż w dniu wczorajszym odbywał się wielki show Dody w Porcie Łódź postanowiłem znów sięgnąć do szuflady ze starościami. Tym razem Kasia Kowalska ze swojego występu podczas Juwenaliów UŁ 2011. Kolejny raz w tym roku mogliśmy usłyszeć utwory Republiki …

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji przygotowanej dla PlasterLodzki.pl

Święto Łodzi 2011 dzień I: Kasia Wilk

Czasem sam się zaskakuję. Dziś otworzyłem zasoby swojego dysku i ku mojemu zaskoczeniu znalazłem sporą grupę zdjęć koncertowych, których jeszcze nie pokazywałem na łamach Muzycznych Obrazków.
Więc postanowiłem zacząć chyba od najstarszej zaległości z tego roku czyli koncertu Kasi Wilk, która zaśpiewała podczas Święta Łodzi. Kasia wystąpiła w towarzystwie swojego zespołu podczas pierwszego dnia święta naszego miasta. Na zakończenie jej występu gościnnie pojawił się na scenie Mezo i artyści wspólnie wykonali „Mamy siebie”, „Ważne” i „Sacrum”.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji przygotowanej dla PlasterLodzki.pl

IV Letnia Akademia Jazzu: Janusz Olejniczak i Atom String Quartet

Czwartkowy wieczór jazzowy w klubie Wytwórnia tym razem odbył się w poniedziałek. Gwiazdą wieczoru był Janusz Olejniczak, któremu towarzyszył Atom String Quartet. Olejniczak, światowej sławy pianista miał wystąpić na inauguracyjnym koncercie IV Letniej Akademii Jazzu ale … koncert odbył się dopiero na zakończenie cyklu.