Monthly Archives: Czerwiec 2011

Basia Trzetrzelewska w Wytwórni

W środowy wieczór w klubie Wytwórnia wystąpiła jedna z największych gwiazd jazzu, nasza rodaczka Basia Trzetrzelewska. Artystka powróciła do Łodzi po niespełna rocznej przerwie wcześniej odwiedzając Gliwice, Gdańsk, Białystok, Bielsko-Białą. Koncert w Łodzi był wyjątkowy bowiem artystka całe show rejestrowała na potrzeby wydawnictwa CD Live. Basi na scenie towarzyszyli: Danny White, Marc Parnell, Giorgio Serci, Paul Booth, Kevin Robinson, Andres Lafone oraz Veronique Clarisse i Annick Clarisse. Niespodzianką był duet z Adą Szulc, znaną z programu X-Factor i Mietkiem Szcześniakiem.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji przygotowanej dla PlasterLodzki.pl

Sabat Czarownic 2011: Doda

Wow! Doda naprawdę robi świetne show! Muszę otwarcie przyznać, że to był występ na światowym poziomie. Efekty pirotechniczne, taniec, śpiew i dobrze wyglądająca gwiazda. Oby każdy koncert rodzimej gwiazdy tak wyglądał!

Sabat Czarownic 2011: Natalia Kukulska

Z 5 numerem startowym na deskach kieleckiego amfiteatru wystąpiła Natalia Kukulska. Natalia to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Jej występ był profesjonalny i pełen emocji.

Sabat Czarownic 2011: Karolina Szarubka

Jako czwarta na scenie Amfiteatru Kadzielnia w Kielcach pojawiła się Karolina Szarubka. Towarzyszył jej zespół TAXI. Laureatka 13-go finału „Szansy na Sukces” oraz IV edycji programu „Idola: wykonała utwór Lady Gagi.

Sabat Czarownic 2011: Tatiana Okupnik

… i doczekałem się! Kolejną gwiazdą Sabatu Czarownic była Tatiana Okupnik na którą „poluję” od dawna. Artystka wykonała utwór „Spider web”, który w 100% pasował do konwencji show transmitowanego przez TVP2 na żywo.

Sabat Czarownic 2011: Halina Młynkova

Halina Młynkowa w towarzystwie chóru z „Bitwy na Głosy” wystąpiła podczas Sabatu Czarownic 2 odbywającego się w Amfiteatrze Kadzielnia położonym w Kielcach. Artystka znana z formacji Bratanki, z którymi odniosła ogromny sukces solowo brzmi jeszcze lepiej. Jej muzyka wypełniona ciepłą barwa głosu dodaje utworom charakter wytworności.

Sabat Czarownic 2011

Sabat Czarownic to impreza odbywająca się w Amfiteatrze Kadzielnia. Celem imprezy jest promocja regionu i miasta Kielce. Cały koncert starannie wyreżyserowany transmituje na żywo TVP2.
Show poprowadzili Anna Popek i Andrzej Grabowski. Podczas programu mogliśmy usłyszeć: Dodę, Beatę Kozidrak i BAJM, Tatianę Okupnik, Natalię Kukulską, Justynę Steczkowską, Halinę Młynkovą, Manchester, Mroza, … i wielu innych muzyków i komików.

Michał Szpak w Porcie Łódź

W przeciągu tygodnia miałem okazję dwukrotnie fotografować występ Michała Szpaka. Szpak wystąpił w Porcie Łódź. Kontrowersyjny uczestnik pierwszej edycji TVN-owskiego show „X Factor” tym razem dał plamę! Zapomniał tekstu dwóch piosenek … a na dodatek więcej było show niż śpiewania!

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji przygotowanej dla PlasterLodzki.pl

Ada Szulc w Porcie Łódź

Kolejną „gwiazdą”, która wystąpiła w Porcie Łódź była Ada Szulc. Uczestniczka pierwszej edycji TVN-owskiego show „X Factor” jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec a od czterech lat jest wokalistką w zespole pop – rockowym „Chilitoy”.
Z całej trójki, która wystąpiła na „imprezie” Portu Łódź, Ada Szulc wypadła najlepiej!

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji przygotowanej dla PlasterLodzki.pl

Małgosia Stankiewicz w Porcie Łódź

W piątek 24 czerwca na terenie Portu Łódź wystąpiły gwiazdy TVN-owskiego show „X Factor”. Jako pierwsza pokazała się na scenie Pani Małgosia czyli Małgosia Stankiewicz. Półfinalistka programu zaśpiewała utwory, które poznaliśmy podczas show „X Factor”. Pani Małgosia na legalu, oficjalnie korzystała ze ściągi … nie znała tekstów?

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji przygotowanej dla PlasterLodzki.pl