Monthly Archives: Luty 2010

Wunder Wave 64: Anti Nowhere League


I wreszcie na scenie w Dekompresji pojawili się muzycy Anti Nowhere League. Kapela jest znana szerszej publiczności dzięki zespołowi Metallica, który nagrał cover ANL pt. „So What”.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji przygotowanej dla PlasterLodzki.pl

Kucz i Kulka


Sleepwalk to muzyka odważna, nie bojąca się czerpać z wielu sprawdzonych źródeł, a jednocześnie pełna rzadko na naszym gruncie spotykanej oryginalności. Tak kilkoma słowami można opisać najnowszy projekt Gaby Kulki i Konrada Kucza, który zaprezentowali w klubie Wytwórnia.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji przygotowanej dla PlasterLodzki.pl.

Wunder Wave 64: Peter and the Test Tube Babies


Polskie kapele dobrze przygotowały publiczność przed występem zagranicznych gwiazd. Po Sex Bombie na scenie pojawili się Peter and the Test Tube Babies z Peacehaven. Występ tej punkowej kapeli był przepełniony niewyszukanym poczuciem humoru, co jest dla nich charakterystyczne.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji przygotowanej dla PlasterLodzki.pl

Wunder Wave 64: Sex Bomba


Sex Bomba to kolejna polska ekipa, która miała rozgrzać publiczność przed występem angielskiej gwiazdy Wunder Wave 68.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji przygotowanej dla PlasterLodzki.pl

Wunder Wave 64: Nowy Świat


I wystartowała kolejna edycja kultowej imprezy Wunder Wave. Gwiazdą 68 odsłony tej imprezy odbywającej się w klubie Dekompresja był Anti Nowhere League. Lecz zanim zagrała gwiazda na scenie pojawiła się jedna z dwóch polskich kapel. Na pierwszy ogień deski Dekompresji w nowym roku przetestowała ekipa Nowego Świata.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji przygotowanej dla PlasterLodzki.pl

GENESIS Klassik Ray Wilson & the Berlin Symphony Ensemble


W sobotni wieczór Ray Wilson, były wokalista Genesis znany ze swojego wyjątkowego głosu, wykonał największe przeboje tej grupy w niezwykłej oprawie muzycznej. Artysta wraz z muzykami Berlin Symphony Ensemble stworzył niezwykły projekt, odróżniający się od typowych symfonicznych wykonań standardów rocka. Tego wieczoru mogliśmy usłyszeć największe przeboje Genesis – Follow you Follow Me, Land of Confusion, Carpet Crawlers, czy kompozycje Phila Collinsa i Petera Gabriela przeplatane solowymi kompozycjami wokalisty.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji przygotowanej dla PlasterLodzki.pl i portalu MMLodz.pl