Monthly Archives: Maj 2009

Portretowo: Familia HP


Pod koniec maja tuż przed wydaniem ep’ki „Mamy To We Krwi EP” spotkałem się z ekipą Familii Hp by zrobić kilka zdjęć na potrzeby promocyjne ich nowego wydawnictwa. Plan zdjęciowy obejmował trzy lokacje: teren Manufaktury, Muzeum Kanalizacji „Dędka” – zdjęcie wykorzystane na okładce płyty i okolice wydziału prawa UŁ.

O.S.T.R. i ŁDZ Orkiestra


O.S.T.R. , czyli Adam Ostrowski, wyszedł na scenę w towarzystwie rapera Kochana, DJ’a Haema i ŁDZ Orkiestry, w składzie: Marek Dulewicz, Maciej Lisowski, Marcin Turno, Kasia Lisowska.
Ostry jest jednym z nielicznych polskich raperów, któremu towarzyszy cały zespół – bas, gitara, klawisze i perkusja.
27 lutego Ostry wydał swoją dziesiątą już płytę „O.C.B.”, a koncert w Łodzi był jednym z wielu promujących ten krążek.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji przygotowanej dla MMLodz.pl

Zorak


W przerwie między występem Afrontów a gwiazdą wieczoru czyli O.S.T.R.’a i ŁDZ Orkiestry zaprezentował się Zorak ze swoim beatboxowym setem.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji przygotowanej dla MMLodz.pl

Afront


Łódzki zespół Afront wystąpił jako support przed koncertem O.S.T.R.’a w klubie Wytwórnia. Janek i Kasa świetnie się zaprezentowali i mimo stosunkowo wczesnej pory rozgrzali licznie przybyłą publiczność.
Na deckach szurał DJ Chwiał.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji przygotowanej dla MMLodz.pl

Wytwórnia Niemego Kina: Dudziak, Sojka i Walking Jazz Band


„Wytwórnia Niemego Kina” to nowy cykl imprez w Klubie Wytwórnia, których celem jest promocja mariażu współczesnej muzyki z klasyką filmową, zapoczątkowany w piątek, 8 maja 2009 roku.

Valerey Kiselev i Classic Jazz Ensemble


Zespół Valerego Kiseleva od niedawna funkcjonuje pod nazwą „Zespół Jazzu Klasycznego” i w czwartek 7 maja 2009 w klubie Wytwórnia na ulicy Łąkowej 29 zaprezentował program poświęcony D. Elilingtonowi „Harlem Nocturn”.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji przygotowanej dla MMLodz.pl