Category Archives: cd / dvd

Familia H.P.: Misja

To już moje trzecie spotkanie z zespołem Familia HP. Pierwszy raz z Thomassem i Oxym pracowałem przy EP,ce „Mamy To We Krwi”. Drugie nasze spotkanie nastąpiło podczas wydawania przez zespół czwartego albumu pt. „42”. Wówczas stroną graficzną zajął się Artur Terka. Trzecie spotkanie o którym wspomniałem na początku tego wpisu nastąpiło podczas przygotowywania zdjęć na potrzeby piątego albumu zatytułowanego „Misja”. Tak jak przy EP’ce stroną graficzną płyty zajął się Michał „arkusz” Arkusiński.
Ten pełnometrażowy album łódzko-pabianickiego duetu ukaże się 13 kwietnia 2012 roku.

Vasti Jackson and The Blues Maniacs


W trakcje koncertu Vastiego Jacksona w klubie Wytwórnia był nagrywany materiał na DVD. Moje zdjęcia z tego koncertu zostały wykorzystane na potrzeby okładki do płyty.

Familia H.P.: 42


Familia H.P. i ja znów ruszyliśmy do pracy. Owocem naszych działań są zdjęcia na okładkę ich czwartego albumu zatytułowanego „42”. Całą sesję wykonałem w Atlas Arena. Składem graficznym zajął się Artur Terka, który wcześniej współpracował ze mną przy płycie Zeusa.

Familia H.P.: Mamy To We Krwi EP


Przedstawiam wam okładkę Ep-ki zespołu Familia H.P., na której jest moje zdjęcie.
Składem graficznym zajął się Michał „arkusz” Arkusiński.
Familia H.P. to łodzki zespół hip-hopowy, który powstał w 1994 roku. Zespół założył Oxy i DJ Joe.
Od stycznia 1999 roku skład zasilił Thomass i w zespole jest do dziś.

Zeus: Co nie ma sobie równych


W 2008 roku miałem okazję dwukrotnie współpracować z Zeusem. Pierwszy raz spotkaliśmy się by zrobić zdjęcia dla marki Mass Dnm. Kolejne nasze spotkanie miało na celu wykonanie zdjęć na potrzeby jego pierwszej płyty.
Składem graficznym zajął się Artur Terka.